O Kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Grześkowiak – Szten

Radca Prawny

Karolina Grześkowiak-Szten

Nazywam się Karolina Grześkowiak-Szten. Jestem radcą prawnym. Prowadzę Kancelarię w dwóch lokalizacjach: we Wrocławiu oraz w Nysie.

Ukończyłam studia prawnicze na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Po uzyskaniu tytułu magistra prawa rozpoczęłam studia doktoranckie nauk prawnych, w ramach których prowadziłam również zajęcia dla studentów z przedmiotów: postępowanie administracyjne oraz postępowanie sądowoadministracyjne.

Jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu, gdzie ukończyłam aplikację radcowską i zdałam egzamin zawodowy.

Od 2012 r. świadczę usługi prawne zarówno na rzecz klientów indywidualnych, przedsiębiorców, instytucji oraz spółek z udziałem jednostek samorządu terytorialnego i Skarbu Państwa.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w obsłudze mikro, małych i średnich przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem branży budowlanej oraz e-commerce. W swojej dotychczasowej praktyce świadczyłam usługi prawne na rzecz doradców restrukturyzacyjnych, a także obsługiwałam podmioty w upadłości i restrukturyzacji. Zdobyte doświadczenie pozwala mi fachowo zając się sprawami przedsiębiorców, którzy z różnych względów znaleźli się w kryzysie finansowym lub gospodarczym.

Jestem pasjonatką prawa medycznego, dlatego też w swojej praktyce zajmuję się świadczeniem pomocy prawnej na rzecz lekarzy. Kompleksowo dbam o ich interesy zarówno w postępowaniu cywilnym, karnym, jak i dyscyplinarnym.

Poza pracą jestem szczęśliwą żoną i mamą, miłośniczką kryminałów i jazdy na rolkach.