Bieżąca Obsługa Firm

Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Grześkowiak – Szten

Kancelaria zajmuje się bieżącą obsługą mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Celem działania Kancelarii jest indywidualne podejście do każdego biznesu, przy jednoczesnym zapewnieniu mu maksymalnego bezpieczeństwa prawnego.

Bieżąca obsługa firm obejmuje, m.in.:

 • zakładanie dzielności gospodarczej,
 • rejestrację spółek,
 • opiniowanie i sporządzanie umów,
 • opiniowanie i sporządzanie aktów wewnętrznych, w tym regulaminów, polityki bezpieczeństwa,
 • negocjowanie kontraktów,
 • reprezentację przed sądami i organami administracji publicznej,
 • •pomoc w zakresie prawa pracy,
 • audyt i wdrożenie RODO,
 • windykację należności.

Obsługa prawna firm i spółek z Wrocławia

Kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych ukierunkowana jest na rozwiązywanie wszelkich problemów, jakie mogą pojawić się podczas prowadzenia biznesu. Polega zarówno na doradztwie w zakresie sporządzanych umów, innych dokumentów, jak i negocjacjach prowadzonych z kontrahentami. Z obsługi prawnej firm i spółek korzystają Klienci z Wrocławia oraz innych dolnośląskich miejscowości. Przedsiębiorcy zasięgają porad w określonych sytuacjach lub podejmują długofalową i wieloetapową współpracę. Nierzadko Kancelaria reprezentuje ich także w postępowaniach administracyjnych oraz sądowych.

Praktyka pokazuje, że pomoc prawna jest ważna na każdym etapie prowadzenia działalności. Przydaje się już na etapie rejestracji spółki lub innej wybranej formy prowadzenia działalności. Później, podczas zarządzania firmą mogą pojawić się różne sytuacje rodzące wątpliwości natury prawnej. Skonsultowanie ich z profesjonalistą gwarantuje, że wszelkie podejmowane decyzje nie będą niosły z sobą negatywnych skutków. Można w ten sposób uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji ze strony różnego rodzaju organów i instytucji.

Konsultacja z profesjonalnym pełnomocnikiem nie musi zatem oznaczać jedynie konieczności rozwiązywania konfliktowych sytuacji. Równie dobrze może być traktowana jako pewne prewencyjne działanie. Korzystając z pomocy prawnej w zakresie obsługi prawnej firm i spółek przedsiębiorca może czuć się bezpiecznie i podejmować śmiałe decyzje biznesowe bez obaw, że nieświadomie popełni jakiś błąd.

Kiedy warto skorzystać z obsługi prawnej firm i spółek?

Profesjonalna obsługa prawna firm i spółek to pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów oraz stałe wsparcie polegające m.in. konsultacjach z prawnikiem. Współpraca z kancelarią prawną daje przedsiębiorstwom poczucie stabilizacji oraz spokój. Do skorzystania z pomocy prawnej warto sięgnąć w m.in. sytuacjach, w których:

 • nie jest się pewnym aktualnej sytuacji finansowej;
 • nie rozumie się zawieranej umowy;
 • dochodzi do przekształcenia lub podziału spółki;
 • konieczne jest dokonanie zmian w KRS;
 • potrzebna jest zmiana w umowach, regulaminach, statutach.

Jako radca prawny zapewniam stałą, kompleksową obsługę we Wrocławiu oraz Nysie. Świadczę pomoc osobistą w kancelarii. W celu wcześniejszego ustalenia dogodnego terminu zachęcamy do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu.

Obsługa prawna firm przy zakładaniu działalności gospodarczej we Wrocławiu

W mojej kancelarii we Wrocławiu klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej. Zajmuję się obsługą prawną firm już od samego początku. Zapewniam nie tylko doradztwo prawne, ale pomoc w sporządzeniu aktów założycielskich, sporządzaniu umów, rejestracji firmy w KRS oraz uzyskaniu koncesji lub zezwoleń.

Podczas konsultacji w kancelarii wyjaśniam moim klientom zawiłe przepisy prawa handlowego oraz odpowiadam na wszystkie zadane pytania. Staram się, aby Państwo doskonale rozumieli wszystkie aspekty związane z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej.

Zapraszam do mojej siedziby we Wrocławiu oraz zachęcam do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu. Jestem do Państwa dyspozycji!